شهرآفتاب کیش

مجتمع تجاری

فاز 4 پروژه شهرآفتاب کیش یک مجتمع تجاری، اداری، خدماتی می باشد. این ساختمان عظیم با زیر بنای بیش از 117000 متر مربع در مرحله فونداسیون و سقف اول می باشد. هدف از انجام این پروژه بر آورده نمودن نیازهای ساکنین شهرآفتاب، کیشوندان و مسافرین کیش جهت گذران اوقات، اقامت در کیش، توام با تفریح، ورزش و سرگرمی و خرید از معروفترین برندهای جهان می باشد. مزایای مجموعه مسکونی شهر آفتاب کیش قرارگیری در فاصله 300 متری زیباترین ساحل ماسه ای جزیره کیش. دارای زیباترین فضای سبز به مساحت 60000 مترمربع. دید استثنائی به دریا و مجاورت با ساحل.

بهره گیری از طراحی استثنائی،کیفیت بالای اجرا و استفاده از مصالح درجه یک داخلی و خارجی، ساختمان ها را از کیفیت بالا برخوردار نموده است. شهرک با کنترل کامل ورود و خروج به مجموعه و نگهبانی در هریک از برجها و نصب تعداد زیادی دوربین های مدار بسته در جای جای محوطه و بلوک ها امنیت فوق العاده ای را در شهرآفتاب ایجاد نموده است.

در این مجموعه ساکنین از مناسبترین خدمات شبانه روزی از سوی بخش خدمات شهرک با برخورداری از یک کادر6 نفری آموزش دیده و دلسوز مجموعه مسکونی شهرآفتاب برخوردار می شوند.که این امر شهرآفتاب را متمایز ازمجموعه های دیگر در کشور نموده است.

واحدهای احداثی با سند قطعی به خریداران محترم واگذار میگردد.تنوع متراژ آپارتمانها از یک تا چهارخواب، با تراسهای اختصاصی.

دارا بودن ارزش افزوده فوق العاده در مقایسه با سایر سرمایه گذاریها در جزیره کیش و در مجموع در کل کشور. مجتمع شهرآفتاب کیش در حال حاضر دارای امکانات رفاهی بسیار متنوع و اختصاصی شامل اسپا، استخر بانوان، سونا، جکوزی، آرایشگاه خانمها، سالن ماساژ، سالن های بدنسازی و یوگا خانمها، بدنسازی آقایان، رستورانهای متنوع جهت تجمع شهرآفتابی ها، کارواش، سوپر، آژانس هواپیمائی بوده و با راه اندازی مجتمع اداری تجاری خدماتی شهرآفتاب امکانات گسترده دیگری مانند سالنهای سینما، تئاتر، محل برگزاری کنسرت، سالنهای بولینگ، بیلیارد، پاتیناژ، فود کورت، تعدادی رستوران، کافی شاپهای متنوع و هایپر مارکت تعداد 600 واحد تجاری اداری که انواع برندهای معروف جهانی را عرضه مینمایند و هر آنچه که مورد نیاز شهرآفتابی ها و مسافرین کیش است تامین و ارائه خواهند نمود. در شهرآفتاب کیش هم اکنون بیش از 250 نفر پرسنل، کارمند و کارگر مشغول بکار هستند. به جرات میتوان گفت شهرآفتاب کیش بزرگترین شهرک مسکونی، تجاری، اداری، خدماتی، تفریحی سوپر لوکس نه تنها در جزیره کیش بلکه در کل کشور میباشد.

روف گاردن

بزرگ ترین باغ روی بام در ایـران با مسـاحت 9000 متـر مربع در ارتفـاع 32 متری مشرف به دریا در این مجمـوعه احـداث می گردد که در آن امکان برگزاری کنسرت های بزرگ در فضای آزاد به اضافه فودکورت و بازی های تفریحی برای کودکان در یک پارک وسیع با درختان بزرگ پیش بینی شده است.