شهرآفتاب تبریز

مرکز تجارت جهانی فرش دستباف

:محل اجرا و مشخصات پروژه

این پروژه در یک ساختمان عظیم به مساحت 150000 مترمربع در شهر تبریز، واقع در خیابان گلکار و در زمینی به مساحت حدود 90000 متر مربع در حال احداث می باشد که بزرگترین ساختمان در غرب کشور و بزرگترین مجتمع عرضه و فروش فرش دستباف در جهان خواهد گشت.

این مجموعه با سطح اشغال 10115 متر مربع ، شامل 4 بلوک 11 طبقه و 2 بلوک 25 طبقه می باشد.

از امکانات این مجموعه می توان به پارکینگ با ظرفیت 1538 خودرو، تریا، رستوران و فودکورت، واحدهای تجاری و اداری، دو سالن سینما هر یک به ظرفیت 270 نفر، کلاس های آموزشی قالیبافی، سالن های نمایشگاهی،حراج فرش و همایش اشاره کرد.

بزرگترین مجتمع بزرگ تجاری عرضه، فروش داخلی و صادرات و فرش دستباف ایران (به ویژه فرش تبریز)، در جهان با رویکردی جدید در بازاریابی، تبلیغات و صادرات فرش دستباف،واقع در شهر تبریز در ساختمانی به مساحت 150000 مترمربع، در حال احداث می باشد.

شرح و مزیتهای این مرکز:

ایجاد وب سایت مخصوص Persian carpet ( فرش دستباف ایران ) با قرار دادن تصاویر بیش از 500000 فرش دستباف بافته شده در اقصی نقاط ایران، با نقشه های متنوع، اندازه های مختلف، رج بندی، رنگ بندی و طرح های سنتی و مدرن جهت اطلاع رسانی و امکان انتخاب و سفارش فرش از اقصی نقاط جهان.

2.ارائه خدمات مالی، بانکی، بیمه، حمل و نقل، گمرکات در محل مرکز تجارت جهانی فرش دستباف ایران بعنوان اولین پایانه اختصاصی فرش دستباف در ایران.

3. ارائه خدمات مشاوره حقوقی و کارشناسی فرش به کلیه خریداران فرش از این مجتمع

4. برگزاری حراج های فرش های نفیس و حراج های اینترنتی

5. ارائه خدمات پذیرایی و رفاهی شامل فودکورت، رستورانهای متعدد سنتی، فانتزی، سفره خانه و کافی شاپ، سالن کنفرانس، سالنهای حراج و غیره

6. ارائه خدمات فرهنگی شامل آموزش فرش بافی، همایشهای مرتبط با صنعت فرش و موزه برای جلب گردشگران خارجی و داخلی

7. ایجاد تورهای خرید و فروش فرش دستباف از داخل کشور و سایر کشورهای جهان به شهر تبریز که این امر نه تنها موجب توسعه صادرات فرش دستباف خواهد شد بلکه رونق گردشگری آذربایجان غربی را دو چندان خواهد ساخت.

شرکت شهر آفتاب کیش

تهران
خیابان ظفر ، خیابان ناجی ، خیابان فرزان غربی ، خیابان نور بخش ، بن بست پیروز شرقی ، پلاک 36Copyright © www.shahraftabkish.ir